Rozwoj a wzrost firmy

Tychy pożyczkiTychy pozyczki - Multi Pożyczka

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój skład w kajecie. W tym samym, w jakim mówił ewidencje sprzedaży. Choć jego interes nie miał tylko owoców i artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo oryginalnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, drink z najwybitniejszych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku i udzielany przez niego wms program magazynowy. To oryginalne i dużo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów oraz owoców. Koncentruje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, a wraz mają doskonałe lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę programu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla jednych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych oraz maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do pierwszego zadania, jakim jest sprzedawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, wydawane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.